Інструктивно-методична нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів

29 жовтня 2014 року на базі Цюрупинського ясла-садка №2 відбулася інструктивно-методична нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Розпочав роботу наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Буганов К.М., який окреслив присутнім проблемні питання дошкільної освіти району та наголосив на створенні та функціонуванні сайтів дошкільних навчальних закладів з метою забезпечення єдиного інформаційного освітнього простору району.

Під час наради розглянуто ряд актуальних питань: атестації керівників дошкільних навчальних закладів, організації роботи з питань охорони праці та попередження випадків травмування учасників навчально-виховного процесу, електронної реєстрації дітей до дошкільних начальних закладів.

Питання необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства з організації харчування у дошкільних навчальних закладах та проведення огляду-конкурсу на кращий стан харчування дітей було висвітлено методистом з дошкільної освіти ЦРМК Альохіною С.В. Змістовним був виступ завідувача Козачелагерського ДНЗ Чабанової О.М. з основ безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі.

Учасникам наради було запропоновано переглянути фрагмент Свята осені, підготовлений музичним керівником Нестеренко В.І. /Files/images/IMGP1835.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1026

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.