Районний семінар "Актуальні питання створення спеціальних умов для дітей з обмеженими можливостями"wym-1416385066874/Files/images/семінар.png

У загальноосвітніх навчальних закладах Цюрупинського району навчаються 119 дітей з інвалідністю. До кожної дитини здійснюється диференційований підхід, підбирається індивідуальна форма навчання. Питання щодо створення сприятливих умов навчання та виховання учнів з особливими потребами постійно розглядається на колегіях відділу освіти, конференціях, нарадах. З метою удосконалення своєї майстерності члени педагогічних колективів беруть участь у семінарах.

18 листопада 2014 Цюрупинським методичним кабінетом, районною психолого-медико-педагогічною консультацією було організовано та проведено семінар «Актуальні питання створення спеціальних умов для дітей з обмеженими можливостями». У роботі взяли участь 36 вчителів, які навчають дітей з ООП.

До участі у семінарі було запрошено доцента кафедрі корекційної освіти Херсонського державного університету Полещук С.В., заступника директора Херсонської спеціальної ЗОШ №2 Каюду Л.А., практичного психолога НВК №29 ХОР Заяц Н.В. /Files/images/Фото0559.jpg

Вищезазначені фахівці та завідувач РПМПК Басюк Н.О. у ході семінару розкрили питання особливостей розвитку і навчання дітей з порушенням опорно-рухового апарату, порушенням зору, особливу увагу приділіли дітям з порушенням слуху.

Учасники семінару із зацікавленістю вислухали лекційний матеріал, ознайомилися з відеоматеріалами, презентаціями, отримали відповіді на нагальні питання, мали можливість поспілкуватися з колегами.

Кiлькiсть переглядiв: 331

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.