/Files/images/маяцька.pngЗгідно з планом роботи районного методичного кабінету, в лютому було проведено майстер-клас учителя початкових класів Цюрупинської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №2, спеціаліста вищої категорії Маяцької Галини Сергіївни.

Не дивлячись на те, що за вікнами ще зима, в школу часто приїздять гості. Приводом для цього є неабиякий досвід педагогічного колективу, яким він із радістю ділиться зі своїми колегами. Цього разу до уваги слухачів майстер-класу було представлено скарбничку методичних ідей з теми: «Розвиток творчих здібностей учнів молодшого шкільного віку».

В практичній частині майстер-класу були представлені урок української мови в 3 класі та виховний захід «Буду я природі другом». Підсумки майстер-класу, свої враження та побажання гості висловили під час засідання круглого столу «Від творчого вчителя – до творчості учнів».

Галина Сергіївна із задоволенням поділилася своїми набутками та власними ідеями з викладання в початкових класах, надала вчителям рекомендації щодо розвитку творчих здібностей дітей.

Учасники майстер-класу, вчителі початкових класів району високо оцінили творчий потенціал учителя, її професіоналізм, залишили в анкетах такі відгуки:

«Враження тільки позитивні. Багато емоцій та почуттів. На мою думку, майстер-клас вдався…»;

«Вважаю, що майстер-клас дає багато цінного для обміну досвідом між вчителями з різних шкіл району…»;

«Маса задоволень. Дуже гарні, артистичні діти, гарна дикція дітей та вчителя»;

«Дуже сподобався майстер-клас. Бажаю сил та наснаги».

Кiлькiсть переглядiв: 518

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.