Спортивно-виховний захід «Козацькому роду нема переводу» в Абрикосівському ДНЗ

«Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції»

В.О. Сухомлинський

/Files/images/Абрикос 6.png/Files/images/Абрикос 4.png/Files/images/Абрикос 3.png/Files/images/Абрикос 1.png/Files/images/Абрикос 2.png/Files/images/Абрикос 5.png Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

Абрикосівський ДНЗ продовжив естафету онлайн-марафону «Ми – маленькі патріоти України» спортивним святом «Козацькому роду нема переводу». Мета заходу - збагачувати знання дітей про рідний край, свою Батьківщину, виховувати патріотичні почуття, розвивати творчі здібності, почуття ритму, музично-рухові навички.

Напередодні свята педагоги провели із вихованцями інформаційно-ігрові заняття патріотичного змісту, вивчили з дітьми вірші українських поетів, твори фольклору, пісні та грали у народні ігри.

Під час спортивно-виховного заходу діти читали вірші про славних козаків, обирали отамана, змагалися в естафетах, танцювали гопак, брали участь у історичній вікторині та давали присягу козачат.

Малюки відчули себе нащадками славетного козацького роду - відважними, волелюбними, кмітливими , відчайдушними і веселими.

Наші діти - зерна нації. Щоб кожний дошкільник став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю, схожою на дозрілий колос, ми створюємо для цього умови в сім'ї та дитячому садку, сіємо у душу вихованців зернятка пам'яті народної та духовності, здоров'я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра - і заколоситься поле життя, наснаги, мудрості і самоповаги майбутньої надії держави.

Естафету онлайн-марафону з найкращими побажаннями передаємо Ювілейнівському ДНЗ.

Завідувач Абрикосівського ДНЗ Т.О. Шараєва.

Кiлькiсть переглядiв: 312

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.