Тиждень педагогічної майстерності з патріотичного виховання у Брилівському ДНЗ

Є багато країн на землі,

В них озера, річки і долини…

Є країни великі й малі,

Та найкраща завжди –

Батьківщина.

/Files/images/Брил 1.JPG/Files/images/БРил 2.JPG/Files/images/Брил 4.JPG/Files/images/Брил 6.JPG У Брилівському ДНЗ №3 «Теремок» з 16 по 23 квітня ц.р. пройшов тиждень педагогічної майстерності з патріотичного виховання. Його мета - обмін досвідом, проведення занять із виховання любові до своєї країни, поваги до національних, народних символів, до родини, свого народу та народних традицій, мотивування пізнавального інтересу до вивчення національної культури через використання дидактичних ігор.

У ці дні садок розквітнув барвами вишиванок, адже одягнули їх усі: і дорослі, і діти. Щодня в кожній віковій групі проходило відкрите заняття на патріотичну тематику.

Особливо всіх вразили інтегровані заняття з дітьми раннього віку з тем «Українці ми маленькі» (вихователі першої молодшої групи «Пізнайко» Лукашова Л.М., Льода О.М.) та «Нашому роду нема переводу» (вихователь першої молодшої групи «Курчата» Койдаковська І.О.) Ми переконані, що педагоги засіяли в душах малечі зернята патріотизму, які згодом дадуть буйні сходи любові до рідної України.

Вихователь Поліщук А.В. провела з дітьми другої молодшої групи «Калинка» комплексне заняття з теми «Український віночок», на якому поглиблювала й закріплювала знання дошкільнят про українське національне вбрання, про дівочий віночок як оберіг, про значення квітів та стрічок у ньому.

У другій молодшій групі «Соняшник» (вихователь Діденко І.А.) у приміщенні /Files/images/Брил 8.JPGмузею народного декоративного ужиткового мистецтва пройшло комплексне заняття «У бабусиній світлиці». Діти закріпили і поглибили знання про українські національні предмети побуту та вжитку, ознайомилися з внутрішнім оздобленням світлиці, предметами побуту у традиційному українському житлі, збагатили своє мовлення словами, що означають назви /Files/images/Брил 11.JPG/Files/images/Брил 12.JPG/Files/images/Брил 15.JPGпредметів українського вжитку.

Вихователь Пофаленко Н.В. у середній групі «Дзвіночки» провела комплексне заняття «Мій перший віночок», у ході якого дала дітям поняття про український національний одяг, про український віночок та символічне значення квітів у ньому. Дошкільнята вчилися викладати і наклеювати елементи віночка.

У середній групі «Веселка» (вихователь Покришева І.Г.) відбулося заняття з теми «Роде наш прекрасний», на якому діти вчилися складати родовідне дерево, поповнювали свої знання про батьківський дім, про українські народні свята, а головне - турботливо та з любов’ю ставитися до своїх рідних, оберігати їх, дарувати їм радість.

Вихователь Мельниченко О.І. у старшій групі «Калинка» провела комплексне заняття з теми «Шануємо неньку-Україну». Педагог поглиблювала уявлення дітей про рідну Україну, державні символи, обереги.

У старшій групі «Бджілка» (вихователь Лаврініщева Р.І.) на занятті «Українські рушники – народні скарби» діти багато дізналися про рушник як оберіг української родини.

У дошкільному закладі було організовано виставку дитячих робіт «Тепло долонь та серця – тобі, Україно!»

Підсумком цьогорічного тижня педагогічної майстерності з патріотичного виховання стало яскраве, емоційно насичене свято за участі дітей, батьків та працівників закладу «Веселий ярмарок», організоване музичним керівником Мокруш Т.О.

Естафету онлайн -марафону передаємо Щасливському ДНЗ з побажаннями творчих успіхів.

Завідувач Брилівського ДНЗ В.І.Бурделенко

Кiлькiсть переглядiв: 739

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.