Веселі козачата Цюрупинського ДНЗ № 3

Незбагненна правда, вища мудрість життя, що саме в наш важкий час, сильнішає спрага нових духовних орієнтирів. Єдиний вихід у теперішній ситуації – це моральність, чистота мислення і серця, культура і духовність. Тому надзвичайно важливо сьогодні дати дітям, маленьким громадянам України, уявлення про державу, закон, права та обов’язки, формувати людські чесноти.

/Files/images/DSC03198.JPG З метою поглиблення знань дітей про рідну Україну, формування усвідомлення своєї приналежності до держави, уявлення про народну символіку та державні символи, розвитку у дітей прагнення бути свідомим громадянином України, виховання почуття патріотизму, любові до Вітчизни, національної гордості, бажання вивчати та примножувати народні традиції, обряди 3 квітня 2015 р. у ДНЗ №3 «Сонечко» м. Цюрупинська, відбулось патріотичне музично-спортивне свято «Ми – веселі козачата».

Лейтмотивом заходу стали такі слова:

Всі ми діти українські -

Хлопці та дівчата.

Наша мати – Україна,

Славна і багата.

Під «Запорізький марш» до залу ввійшли хлопці - головні «герої» події. Для них цей день дуже важливий: їх сьогодні прийматимуть у козачата.

Діти розповідали про символи України, водили хороводи, співали українські пісні.

/Files/images/Изображение_061.jpgУ гості до дітей приходив Козак, який приймав хлопців в козачата. Та спочатку - випробовування. Козак провів гру «Чи знаєш ти Україну?», спортивні змагання за народними традиціями та обрядами («Тин», «Накинь кільце», «Перетягни канат», «Перестрибни калюжу»). Хлопці показали себе вправними, спритними, кмітливими – справжніми козаками. А ще вони знають багато про життя козаків та їхні звичаї, традиції, які прагнуть продовжувати. Із задоволенням діти брали участь у вікторині про життя українського козацтва.

/Files/images/DSC03199.JPGХлопці дали урочисту клятву маленьких козаків і козак нагородив їх пам’ятним знаком .

/Files/images/DSC03202.JPGДіти виконали запальний «Український танок».

Закінчилось свято такими словами:

Усі ми тут – одна родина,

І наша мати – Батьківщина.

Ми пам’ятаємо Шевченка

Та гідну славу козаченьків.

Бо кожен з нас – землі дитина,

Що зветься гордо – Україна!

Кiлькiсть переглядiв: 418

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.