День патріотичного виховання у Цюрупинському ДНЗ № 6 «Казковий»

Педагогічний колектив Цюрупинського ДНЗ № 6 «Казковий» велику увагу приділяє патріотичному вихованню дітей через розкриття їх духовного потенціалу.

Участь нашого закладу у роботі он-лайн-марафону «Ми - маленькі патріоти України» - тематичний День патріотичного виховання.

/Files/images/ДНЗ № 6-6.JPGМета заходу - формування шанобливого ставлення до державної і національної символіки, культурного спадку свого народу, його національних особливостей, сприяння пробудженню патріотичних почуттів у дітей, виховання у них власної гідності як у представників свого народу.

/Files/images/ДНЗ № 6-3.JPGУ рамках Дня патріотичного виховання проведено відкрите заняття у старшій групі на тему «Наша Батьківщина – Україна» з переглядом мультимедійних презентацій про природу, міста, села України і використанням національної символіки та українського національного одягу.

/Files/images/ДНЗ № 6-4.JPGУпродовж дня діти долучалися до прослуховування українських пісень, заучування творів фольклору і віршів українських поетів, грали у народні ігри.

Згідно тематики дня оформлено цікаву виставку малюнків дітей та батьків на тему «Ми – діти твої, Україно!». Багато емоцій, думок та переживань з приводу подій, що трапились останнім часом на рідній землі були віддзеркаленням у цих роботах.

/Files/images/ДНЗ № 6 -2.JPG Кульмінацією Дня патріотичного виховання стала тематична розвага «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!». Кожна дитина виявляла прагнення якнайкраще виконати все, до чого долучалася за сценарієм святкового дійства. Вирази обличчя дітей виражали їх емоційне задоволення від виконання українських пісень і таночків. Яскраві костюми, оплески, схвальні відгуки і сльозинки на очах розчулених дорослих створили піднесений настрій у дітей, який залишив глибокий слід в дитячих серцях.

Тематичні дні у дошкільному закладі є дієвим засобом активізації емоційної сфери дошкільників, прилучення їх до традицій і культури народу, виховання в них патріотизму.

Завідувач ДНЗ О.А. Михалевська

Кiлькiсть переглядiв: 397

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.