Он-лайн-марафон у Цюрупинському ДНЗ № 7

9 квітня ц.р. Цюрупинський ДНЗ № 7 продовжив естафету он-лайн -марафону «Ми – маленькі патріоти України».

За участю батьків оформлена виставка «Ми військовим шлем привіт!», у всіх вікових групах проведені тематичні заняття «Без верби і калини нема України», «Ми - маленькі Українці» , «Ми живемо на Україні».

/Files/images/ДНЗ № 7 - 1.pngДошкільнята старшого віку брали участь у розвазі «Ми – діти твої, Україно!». Захід розпочався урочисто із внесенням Державного прапору та виконанням Державного Гімну України. /Files/images/ДНЗ № 7 - 2.pngЗ вуст дітей звучали щирі слова про красу української природи, любов до рідної Батьківщини, про відданість своїй державі маленьких патріотів. Ведучі розповіли про державні та національні символи України, незламність духу, патріотизм українського народу. Хлопчики та дівчатка заспівали пісень

/Files/images/ДНЗ № 7 - 3.png«Це моя земля», «Щастя і добра», затанцювали «Танок з маками», «Калинонька» і гумористичний таночок «Варенички». Діти із задоволенням брали участь в іграх «Нагодуй козака», «Зірви букет для дівчинки», «До дівчат у гості»!

/Files/images/Варенички.pngПроведений захід сприяв поглибленню знань дітей про історію Батьківщини, українські звичаї, обряди, формуванню розуміння краси української пісні, танцю. Бо без любові до рідної землі, готовності зберігати та примножувати її багатства людина не може бути громадянином:

Ми є діти українські,

Хлопці та дівчата,

Рідний край наш – Україна

Красна та багата.

Завідувач ДНЗ Кушніренко Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.