Музичне свято «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!» у Козачелагерському ДНЗ

/Files/images/Козачі.png/Files/images/Козачі 1.png/Files/images/Козачі 3.png З чого починається для дитини Батьківщина? Звичайно, з першого слова, вимовленого рідною батьківською мовою, з маминої колискової, дідусевої казки, бабусиної ласки. Посіяти в маленькому серці зерно любові до Батьківщини, рідного краю, навчити дитину шанувати й берегти духовну спадщину свого народу - ось про що ми, вихователі Козачелагерського дошкільного навчального закладу, дбаємо кожного дня.

Саме тому творчий проект з патріотичного виховання мав ряд завдань: ознайомлення дітей із символами держави, формування поваги до моральних цінностей, традицій, звичаїв, культури рідного народу, виховання в дітей любові та почуття причетності до своєї сім"ї, до дитячого садка, вулиці , свого села.

У рамках проекту з патріотичного виховання «Ми – діти твої, Україно!» проведено тематичні заняття, бесіди, колективні творчі роботи вихованців, перегляди мультимедійних презентацій, оформлено цікаву виставку малюнків дітей та батьків з теми «Добрий ранок, моя Україно, я посміхаюсь тобі!».

/Files/images/Козачі 2.png Одним із головних завдань проекту з патріотичного виховання є прищеплення шанобливого ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам'яті про тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну. Дошкільнята разом із батьками та вихователями поклали квіти до /Files/images/Козачі5.pngобеліска Слави.

Ознайомлення з рідним селом - один із засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Дошкільнята переглянули мультимедійну презентацію та вивчили історію села Козачі Лагері , дізналися про природу рідного краю, про дерева, квіти, які прикрашають вулиці, як називається річка, на березі якої розташоване село. Також згадали /Files/images/Козачі 4.pngтих людей, які прославили рідне село, нашу країну - художників, композиторів, письменників.

У рамках проекту діти отримали знання про державу, національну символіку – Державний герб, Прапор, Гімн, символи української держави.

Кульмінацією творчого проекту з патріотичного виховання в дитячому садочку стало музичне свято «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!», проведене 17 квітня цього року. Участь у святковому дійстві взяли діти трьох вікових груп. Захід розпочався урочистим виконанням вихованцями садочка гімну України. Глядачі свята послухали українські пісні та побачили, як маленькі артисти танцюють народні таночки. Дівчатка й хлопчики в гарних українських костюмах декламували вірші про Батьківщину, родину, державні символи України.

Педагоги Козачелагерського дошкільного навчального закладу виховують гідних маленьких патріотів своєї країни, допомагають дітям усвідомити свою приналежність до рідного народу, його історії, культури та традицій.

Естафету онлайн-марафон передаємо Привітненському ДНЗ і бажаємо творчих успіхів!

Завідувач Козачелагерського ДНЗ О.М.Чабанова

Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.