Свято « Хай з кожним днем міцніє Україна, своє коріння, діти , збережіть» у Новомаячківському ДНЗ №1

/Files/images/Маяк1.png/Files/images/Маяк 2.png/Files/images/Маяк 3.png/Files/images/Маяк 4.pngРідна моя Україно, земле люба і єдина!

Тут Тарасові стежки, соловʼїнії пісні.

Тут калина і верба, тут і радість і журба,

Ніжне материнське слово, і така чудова мова!

Вихователі дошкільних навчальних закладів ставлять собі за головну мету виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до рідного краю, до родини, поваги до народних традицій і звичаїв.

Новомаячківський ДНЗ №1 продовжив естафету он-лайн- марафону ,,Ми - маленькі патріоти України ’’ проведенням тижня педагогічної майстерності з патріотичного виховання. Його мета - обмін досвідом, проведення занять із патріотичного виховання.

Вихователі середньої групи Костіна О.В. та Удовиченко Г.О. провели комплексне заняття з теми ,,Українці ми маленькі’’. Педагоги поглиблювали уявлення дітей про рідну Україну, державні символи.

У старшій групі вихователь Петрик Т.Л. провела розвагу ,,Ми діти твої , Україно!’’. у ході якої діти отримали знання про рідний край, про українські традиції. У дитячому садку за участі батьків дітей та вихователів було організовано виставку дитячих малюнків ,,Ми військовим шлем привіт ’’ та виставку поробок , зроблених батьками під девізом ,, Україна - рідний край’’ .

Підсумком тижня з патріотичного виховання стало яскраве свято за участю батьків дітей та працівників закладу ,,Хай з кожним днем міцніє Україна, своє коріння, діти , збережіть’’, яке розпочалося з урочистого виконання гімну україни. Дівчатка та хлопчаки в українських костюмах співали пісень про Україну, державні символи та народні обереги.

Естафету он-лайн марафон передаємо Новомаячківському ДНЗ №2

Завідувач Новомаячківського ДНЗ № 1 В.В.Кулик

Кiлькiсть переглядiв: 467

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.