Фінальний етап онлайн-марафону «Ми – маленькі патріоти України» у Виноградівському ДНЗ

Згідно Базового компоненту дошкільної освіти вихованець дошкільного навчального закладу повинен знати, як називається країна, в якій він живе, її столицю, своє рідне місто чи село, які є в ньому визначні місця, яка природа рідного краю та країни, де дитина живе, які люди за національністю, за особистими якостями населяють її, що являє собою мистецтво, традиції, звичаї держави.

З метою патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розкриття їх духовного потенціалу з 01 квітня по 27 травня ц.р. у дошкільних навчальних закладах району відбувся онлайн-марафон із патріотичного виховання «Ми – маленькі патріоти України».

У марафоні взяли участь вихованці та педагоги 21 дошкільного навчального закладу району. Лейтмотивом заходу стали слова ««Хай в серці кожної дитини живе любов до України!».

У рамках заходів онлайн-марафону вихователі ДНЗ району ознайомили дошкільнят із символами України, національним одягом і народними іграшками, традиційним посудом та обрядовими стравами. Маленькі патріоти знають і з почуттям гордості виконують гімн України. Музичні керівники дошкільних навчальних закладів району ставили за завдання прищеплювати дітям любов до української народної пісні, танцю, адже наш народ такий співучий. Розвиток у дошкільників естетичних смаків має велику гуманістичну мету - виховання щирості душі, доброти та доброзичливості. Людина, яка вміє бачити та розуміти прекрасне, не зможе спотворити красу. Тому діти із задоволенням водили хороводи, читали вірші про Україну, змагалися в естафетах, брали участь у патріотичному флешмобі і, навіть, варили куліш.

Неабияке значення для формування свідомого громадянина, патріота має виховання шанобливого ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам’яті тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну, поваги до воїнів-захисників кордонів Батьківщини. У дошкільних навчальних закладах району у рамках онлайн- марафону у травні ц.р. організовано виставки дитячих малюнків під девізом «Ми військовим шлем привіт!», кращі з яких направлені військовослужбовцям зони АТО.

/Files/images/Виноград 2.png/Files/images/Виноград 13.png/Files/images/Виноград 1.png/Files/images/Виноград 3.pngФінальний етап онлайн-марафону відбувся 27 травня ц.р. на базі Виноградівського ясла-садка «Барвінок» Виноградівської сільської ради.

Хлібом-сіллю вітали маленькі патріоти ясла-садка «Барвінок» на Виноградівській землі почесних гостей - голову Цюрупинської районної державної адміністрації Райтаровського М.А., голову Цюрупинської районної ради Снігур Л.О., завідувачів ДНЗ району.

Підвів підсумки патріотичного онлайн-марафону начальник відділу освіти РДА Буганов К.М., який представив його відеопрезентацію.

Педагогічні колективи Виноградівського дошкільного навчального закладу «Барвінок» (завідувач Теленик О.П.) та Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Цілинко О.М.) підготували святкове дійство «Я не просто українець, я - великий патріот», у ході якого дошкільнята та учні початкової школи сплели український вінок із польових квітів як символ добра і надії.

На центральній площі с.Виноградове цього дня батьки, громада села, гості заходу оглянули виставки народно-ужиткового мистецтва, малюнки на асфальті «Моя Україна».

Учні Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. емоційно і гарно виконали українські пісні, танки та стали учасниками флешмобу «Моя /Files/images/Виноград 4.png/Files/images/Виноград 5.png/Files/images/Виноград 6.png/Files/images/Виноград 8.pngУкраїна».

Всі присутні із задоволенням поринули у казковий світ дитинства, який подарували вихованці Виноградівського ДНЗ. Із уст малечі лунали патріотичні вірші, народні приказки та прислів’я, гуморески. Запальними та яскравими були їхні таночки, спортивні композиції.

Свято стало справжнім символом єднання поколінь - дошкільнят, школярів, їхніх батьків, людей старшого віку, всієї громади с. Виноградове.

Творчий проект із патріотичного виховання онлайн-марафон «Ми-маленькі патріоти України» став дієвим засобом активізації емоційної сфери дошкільників, прилучення їх до традицій і культури народу, виховання у дітей патріотичних почуттів.

Методист ЦРМК С.В. Альохіна

/Files/images/Виноград 10.png/Files/images/Виноград 17.png/Files/images/Виноград 16.png/Files/images/Виноград 14.png/Files/images/Виноград 12.png/Files/images/Виноград 18.png

Кiлькiсть переглядiв: 368

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.