Формуємо у районі електронну базу даних дітей дошкільного віку

Сьогодні світ стрімко змінюється, суспільство інформатизується. Тому в центрі уваги дитина має бути як особистість. Саме з дошкільної освіти починаються зміни.

Керівників дошкільних навчальних закладів , особливо перед новим навчальним роком , часто турбує питання : як правильно повідомити батьків про зарахування дитини до дошкільного закладу, адже групи переповнені.

Нині у багатьох регіонах України батьки вже мають можливість через Інтернет реєструвати свою дитину в черзі до дошкільного навчального закладу, який вони обрали.

До кінця 2013 року така електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів буде запроваджена і в Херсонській області. Електронна база даних надасть можливість батькам вільно обирати дошкільний навчальний заклад для своєї дитини, маючи доступ до повної і достовірної інформації. Натомість, завідувачі дошкільних навчальних закладів отримають змогу завчасно спланувати склад і наповнюваність груп у закладі.

05 листопада 2013 року на базі Цюрупинського ДНЗ №2 (завідувач Баутін Ю.М.) методистом комунальної установи «Цюрупинський районний методичний кабінет» Альохіною С.В. було проведено навчання для завідувачів дошкільних навчальних закладів та відповідальних осіб за впровадження програми «Курс: Дошкілля».

Дана програма призначена для ведення єдиної бази даних дитячої дошкільної установи, управління процесами обліку дітей дошкільного віку, автоматичного складання обов’язкового статистичного звіту за формою 85-К.

Методист Альохіна С.В. наголосила, що в районі продовжується робота по запровадженню електронної черги дітей , тому на виконання нових соціальних ініціатив Президента України, з метою відкритого і прозорого доступу кожної дитини до дошкільної освіти, питання зарахування дітей до дитячого садка повинно бути на постійному контролі адміністрації дошкільного навчального закладу.

/Files/images/ел б.jpg

/Files/images/ел б1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 928

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.