Свято осені в ДНЗ № 6

Святково прикрашена зала елементами української державної і народної символіки, яскраві костюми, піднесений настрій, оплески, схвальні відгуки і сльозинки на очах розчулених батьків – такими запам’ятаються вихованцям садочка № 6 осінні святкові ранки 2014 року.

Діти молодшого дошкільного віку у своїх виступах оспівували щедру, мальовничу українську осінь, щиро раділи зустрічам із казковими персонажами, залюбки брали участь в інсценуваннях українських народних казок. А ось старші дошкільнята демонстрували свою любов до Батьківщини, шанобливе ставлення до національної і державної символіки та української народної творчості. Кожна дитина виявляла прагнення якнайкраще виконати все, до чого долучалася за сценарієм святкового дійства, складеного музичними керівниками Авдєєвою О.А. і Муратовою Л.І.

/Files/images/свято осені.png Завдяки взаємодії музичних керівників, вихователів і батьків у підготовці дітей, костюмів і атрибутів, святкові ранки пройшли на високому рівні, викликавши емоційне задоволення усіх їхніх учасників. Справжньою окрасою заходу у старших групах були неповторні українські мелодії, запальні таночки та пісні, що носили національний характер, приваблювали дітей цікавими рухами, різною атрибутикою. Вихователі старших груп Нікішенко А.В., Сирота О.М., Андрющенко І.А., Кузьміна О.М., Мунтян І.С. доклали багато зусиль і творчості аби достукатися до серця кожної дитини, вселити в нього любов до рідної України, повагу до національного мистецтва і традицій рідного краю.

Такі свята у дошкільному закладі є дієвим засобом активізації емоційної сфери дошкільників, їх прилучення до традицій і культури нашого народу, виховання у них патріотизму.

Вихователь-методист ДНЗ № 6 Канівець Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 1021

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.