/Files/images/ДПА картинка.png

Про особливості проведення державної підсумкової атестації випускників початкової школи у 2015-2016 навчальному році читайте за посиланням. http://osvita.ua/school/certification/34353/

Зі змістом наказів МОН України щодо проведення ДПА у 2015-2016 н.р. і методичними рекомендаціями можна ознайомитися у вкладеннях

Завдання для проведення ДПА у початковій школі

У 2015/16 навчальному році державна підсумкова атестація у початковій школі має бути проведена з додержанням нових Орієнтовних вимог до проведення ДПА, якими затверджені вимоги до змісту підсумкових контрольних робіт.
Освіта.ua, в рамках проекту методичної допомоги навчальним закладам, пропонує новий безкоштовний збірник завдань ДПА-2016 у початковій школі, що відповідає новим вимогам до проведення атестації.
Збірник, що розроблений фахівцями-практиками, стане у пригоді шкільним адміністраціям, вчителям початкових класів та батькам учнів при плануванні, організації та проведенні підсумкової атестації учнів 4-х класів. При розробці всіх варіантів завдань укладачами збірника враховані аспекти до формування змісту підсумкових контрольних робот.
Збірник завдань містить завдання для проведення іспитів з української мови, літературного читання та математики, що відповідають критеріям вимог до проведення атестації учнів.
Завдання з кожного предмета, згідно з вимогами до проведенняДПА, поділені на дві комбінації, які у свою чергу містять по п’ять варіантів завдань з кожного навчального предмета.

Детальніше читайте за посиланням http://osvita.ua/school/50971/, також збірники дивись у вкладеннях

Довідка про підсумки ДПА у 4 кл. ЗНЗ Цюрупинського району у 2015-16 н.р. і рішення НМР - у вкладеннях

Кiлькiсть переглядiв: 1128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.