Спортивні ігри у системі фізичного виховання дітей дошкільного віку

Рухова активність дітей дошкільного віку є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато у чому визначає подальший структурний і функціональний розвиток дитячого організму. Планування роботи з фізичного виховання дошкільників – складний і кропіткий процес, особливе значення в якому має взаємозв’язок та наступність у роботі інструктора з фізичного виховання й вихователя.

Згідно з планом роботи районного методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання та вихователів на базі Виноградівського ясла-садка «Барвінок» (завідувач Теленик О.П.) 23 жовтня 2014 року відбулося засідання з теми «Спортивні ігри в системі фізичного виховання дітей дошкільного віку». /Files/images/CIMG6511.JPG

Методист ЦРМК Спільна І.С. ознайомила із законодавчими та нормативно-правовими актами, згідно яких здійснюється фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ.

/Files/images/CIMG6504.JPG У ході роботи засідання вихователь-методист Виноградівського ДНЗ Оліферчук Т.В. представила результати порівняльного аналізу змісту педагогічної роботи діючих освітніх програм щодо організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в дошкільному навчальному закладі. У практичному блоці засідання керівник районного методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання Коваленко Н.І. провела заняття із використанням ІКТ «Подорож до країни спортивних ігор» із дітьми старшої групи та надала методичні рекомендації щодо планування і проведення занять. Інструктор з фізичного виховання Великокопаніського ДНЗ Пархоменко В.О. провів майстер-клас «Ця цікава гра баскетбол». По завершенню майстер-класу учасники засідання отримали методичні рекомендації щодо організації навчання дітей елементам гри в баскетбол.

/Files/images/CIMG6547.JPGПідводячи підсумки роботи методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання, методист ЦРМК Спільна І.С. наголосила на необхідності спрямування діяльності педагогів на різнобічний розвиток особистості дитини, на формування початкових уявлень і вмінь у спортивних іграх та закріплення їх, залучення дошкільників до сезонних видів спорту, підтримку в дітей бажання займатися спортом та бути здоровими.

wym-1415692135065 І.С. Спільна, методист ЦРМК,

Т.В.Оліферчук, вихователь-методист Виноградівського ДНЗ

Кiлькiсть переглядiв: 2135

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.