/Files/images/IMGP1293.JPG З метою реалізації стратегічних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти району, у рамках відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля з 23 по 29 вересня 2013 року у дошкільних навчальних закладах проведено тиждень Дошкілля.

/Files/images/P9240002.JPG 27 вересня 2013 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва відбулося розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки та відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля. Від дошкілля Цюрупинщини на колегію було делеговано завідувача Виноградівського ясла-садка Теленик О.П. Цього святкового дня на парадному вході кожного дошкільного навчального закладу було розміщено яскравий колаж, на якому містилися слова вітання зі святом Дошкілля.

24 вересня 2013 року на базі Цюрупинського ясла-садка №3 проведено Раду завідувачів дошкільних навчальних закладів району у формі «круглого столу» за участю заступників голів районної державної адміністрації та Цюрупинської міської ради.

Протягом «Тижня Дошкілля» модернізовано спортивні майданчики у Цюрупинському ДНЗ №2, Новомаячківських ясла-садках №1, 3 та проведено спортивно- музичні змагання між вихованцями старших груп «Граючись, змагаємось».

У рамках запланованих заходів «Тижня Дошкілля» педагогічні колективи дошкільних навчальних закладів району організували та провели методичну панораму перспективного педагогічного досвіду кращих педагогів-дошкільників, виставки-ярмарки дитячих посібників, розвиваючих ігор та видань з питань дошкільної освіти, цікаві та змістовні фотовиставки з тем: «Щасливе дитинство», «Наш садочок гомінкий», «Світ очима дітей», «Барви дитинства».

Упродовж Тижня організовувалися різні розважальні заходи, конкурси, концерти, дитячі театралізовані вистави, до проведення яких було залучено батьків вихованців дитячих садків.

Не залишилися без уваги цього Тижня і території дошкільних закладів району. Щодо їх благоустрою за участю батьківської громади було проведено акцію: «Щоб садочок процвітав».

26 вересня 2013року в гостях у малечі Цюрупинського ясла-садка №6 побували артисти місцевого будинку культури з цікавою розважальною програмою для дітей. Привітали з професійним святом дошкільників району і педагогічні колективи загальноосвітніх закладів.

На завершення тижня Дошкілля в усіх дошкільних закладах відбулися урочисті зібрання працівників дошкільної освіти та представників батьківської громадськості, під час яких дошкільнята вітали своїх вихователів.

Навіть вихідні дні, вихованці Цюрупинських дошкільних закладів № 2, 3, 6, 7, провели разом зі своїми улюбленими вихователями на новому ігровому майданчику, який нещодавно подарувала дітям м. Цюрупинська міська рада.

Кiлькiсть переглядiв: 1766

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.