«Крок за кроком» - програма майбутнього

Шлях до успіху починається з дитинства. Тому педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів розуміють, що саме у дитсадку діти повинні набути мінімального життєвого досвіду, який надалі дозволить їм вільно орієнтуватися у соціумі.

З метою задоволення професійних інтересів та збагачення педагогічного досвіду 5 листопада 2014 р. на базі Козачелагерського ДНЗ відбулося засідання районної творчої групи з питання впровадження у роботу дитячих садків особистісно зорієнтованої програми навчання та виховання «Крок за кроком».

До участі у заході були залучені педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів Цюрупинського району, основними напрямками роботи яких є прагнення задовольнити потреби кожної дитини, створити такий клімат у групі, який спонукатиме дошкільнят реалізувати свої найкращі здібності, підвищити самооцінку.

У ході всього засідання панувала сприятлива навчальна атмосфера. /Files/images/наші фото 111 012.jpg Методист ЦРМК Альохіна С.В. надала методичні рекомендації для педагогів щодо створення предметно-ігрового розвивального середовища, центрів діяльності, залучення сімей до навчально-виховного процесу групи. Особливу увагу звернула на індивідуалізацію навчання, яке повинно бути скероване на задоволення інтересів та потреб кожної дитини.

Керівник районної творчої групи Ільїна О.М. презентувала цікаві та ефективні форми роботи з дітьми: гурткову роботу і «ранкові зустрічі», які дозволяють дітям набути необхідних навичок спілкування, поділитися власним досвідом зі своїми товаришами, розпочати новий день у садочку з позитивних емоцій. Ільїна О.М. зазначила, що теми «ранкових зустрічей» обов’язково ґрунтуються на інтересах дошкільнят. Важливим етапом роботи за даною програмою є наступність. Тому вихователі ясельної та старшої груп розробляють спільні проекти, які дозволяють перетворити групу в крамницю, лікарню, аптеку, школу, космічну станцію. /Files/images/старша група.jpg

Педагоги дитсадків та члени творчої групи ознайомилися з виставкою методичної літератури, практичних матеріалів, із орієнтовною тематикою «ранкових зустрічей», а також переглянули відеоматеріали про організацію роботи гуртка «Маленькі господарочки» та про навчально-ігрове середовище.

Вихователі Козачелагерського ДНЗ прагнуть, щоб дитячий садок став для дошкільнят теплою, затишною, безпечною домівкою, намагаються подарувати дітям радість спілкування, стати їх друзями і партнерами в будь-яких справах, дати кожній дитині шанс розкритися, розвинути свої таланти.

По закінченню плідної роботи учасники засідання творчої групи роз’їхалися з бажанням втілювати ідеї, підходи, позиції програми всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» у власну практичну діяльність.

О.М.Чабанова, завідувач Козачелагерського ДНЗ

Кiлькiсть переглядiв: 1016

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.