Проведено навчання для вихователів груп короткотривалого перебування дітей

/Files/images/CIMG4028.JPG

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти- майбутнє України, згідно з планом роботи комунальної установи «Цюрупинський районний методичний кабінет» 11 жовтня 2013 року на базі Цюрупинського дошкільного навчального закладу №2 відбулося навчання для вихователів груп короткотривалого перебування дітей.

Групи короткотривалого перебування дітей - ідеальна альтернатива для дошкільників, які не відвідують дитячий садок, але потребують спілкування, інтелектуального, творчого і фізичного розвитку.

Станом на 01 вересня 2013 року у Цюрупинському районі функціонує 9 груп короткотривалого перебування, де охоплено 150 дітей дошкільного віку.

/Files/images/CIMG4026.JPG

З 01 листопада 2013 року планується додатково відкрити 2 групи з корокточасним перебуванням дітей на базі В.Копанівської ЗОШ І-ІІІст, що надасть можливість охопити дошкільною освітою 43 дитини старшого дошкільного віку.

Вихователі мали можливість ознайомитися з кращим досвідом роботи Виноградівського та Н.Маячківського №1 дошкільних навчальних закладів та отримали завдання підготувати презентацію про діяльність своєї групи.

Поширення практики організації груп короткотривалого перебування дітей сприяє 100% охопленню дітей 5-річного віку у районі та надає можливість реалізувати право кожної дитини на здобуття дошкільної освіти, забезпечити рівні стартові можливості для подальшого шкільного життя./Files/images/CIMG4027.JPG

/Files/images/CIMG4025.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1268

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.